VISUAL CAD/CAM
Oprogramowanie do komputerowego wspomagania wytwarzania (CAM) pozwalające opracować obróbkę danego przedmiotu oraz wygenerować kod NC.
System CAM – VisualMILL w relacji do umiarkowanej ceny oferuje stosunkowo dużo możliwości i interesujących nowych rozwiązań.

Dzięki przeglądarce, przypominającej drzewo projektu występujące w programach CAD 3D,
program jest wygodny w obsłudze i intuicyjny. Użytkownik na osobnych zakładkach widzi
zdefiniowane: półfabrykat, narzędzia oraz operacje wykorzystane podczas obróbki części.

Program ma wbudowany edytor wygenerowanej ścieżki narzędzia, dzięki czemu zaawansowani użytkownicy mają możliwość jej ręcznej modyfikacji.

VisualMILL, oprócz otwierania standardowych formatów wymiany plików modeli 3D (bryłowych
i powierzchniowych), ma możliwość wczytywania plików w natywnych formatach programu
SolidWorks. Najnowsza wersja programu obsługuje procesory 64 bitowe, co znacząco przyśpiesza
czas generowania ścieżki narzędzia.

Dlaczego VISUAL CAD/CAM?
Oprogramowanie VisualCAD/CAM jest bardzo dobrze wycenionym pakietem CAD/CAM na licencji wieczystej oferując dostęp do wielu funkcji znajdujących się w kilkukrotnie droższych oprogramowaniach konkurencji.
Dostępna baza ponad 600 postprocesorów
Modułowy charakter oprogramowania
Szybki czas generowania ścieżki narzędzia
Intuicyjny interfejs
Rozwiązania oprogramowania CNC
Frezowanie
VisualMILL zawiera funkcje obróbki
w 2.5, 3, 4 i 5 osiach.
Toczenie
VisualTURN jest potężnym systemem programowania 2-osiowego centrum tokarskiego. Moduł ten zawiera obróbkę zgrubną toczenia, obróbkę wykańczającą, obróbkę zgrubną rowków, obróbkę wykańczającą, obróbkę gwintów, obróbkę części, obróbkę otworów.
Moduł nesting
VisualNEST to ekonomiczne rozwiązanie firmy MecSoft do optymalnego rozmieszczania i dopasowywania kształtów geometrycznych na arkuszach materiału.
Profile-nest
Kompletne oraz samodzielne rozwiązanie do projektowania oraz produkcji Oprogramowanie zawiera moduł CAD zintegrowany z CAM do tworzenia części przeznaczonych do cięcia.
Postprocesory
Dystrybutor oprogramowania przekazuje do dyspozycji użytkownika zbiór gotowych postprocesorów. Z kolei sam system Visual CAD/CAM posiada wbudowany edytor, pozwalający użytkownikowi stworzyć od postaw swój własny postprocesor, który w 100% będzie dostosowany do jego potrzeb. W sytuacji, gdy dostępne postprocesory nie są wystarczające, a tworzenie postprocesora od podstaw nie jest możliwe – zapraszamy do zapoznania się z usługą personalizacji w TMYSYS!
Pobierz demo

Bezterminowa licencja demonstracyjna oprogramowania
Visual CAD/CAM z okrojoną funkcjonalnością.